9 بـهـمـن 1401  20:15:58
صفحه اصلی درباره ما           

یکی از زیباییهای فناوری ارتباطات، بدون تردید افزایش اطلاعات عمومی است در مورد هر آنچه می خواهیم بدانیم. همه ما تنها با ثبت چند کلمه در محیط اینترنت می توانیم  جوابهای بیشماری را برای پرسش خود مشاهده کنیم. روش طبخ غذا، مشکلات پوستی، خرید و تعویض خودرو ، موبایل و هر انچه در ذهن خود مرور می کنیم، دنیای مجازی می تواند راهگشای بی بدیل است. در این بین شرکتهای خدمات دهنده  نیز برای پاسخگویی به این حجم از خواسته ها تلاش می کنند با رعایت نکات حرفه ای به بهترین شکل مخاطبان خود را راضی نگهدارند. یکی از مهمترین خدمات در دنیای ارتباطات ، ارائه اطلاعات در حوزه غذا و موارد مرتبط با آن می باشد.

بدیهی است که یکی از جذاب ترین برنامه های تفریحی برای ما ایرانیان، رفتن به یک رستوران خوب و ثبت خاطره ای شیرین با حضور در یک محیط دلنشین با خوردن غذاهای لذیذ ایرانی (و البته غیر ایرانی) می باشد. در این راستا، یک روش معمول در انتخاب رستوران مطلوب،  استفاده از تجارب دوستان و آشنایان می باشد که  ما را به انتخاب یک رستوران ایده ال ترغیب می کنند. البته در این بین فاکتورهای مختلفی مانند، منوی غذا، قیمت، ماهیت رستوران (سنتی، فرنگی و...)، میز اردو و فضای رستوران در این انتخاب سهیمند و جمع بندی آنها قدرت انتخاب را برای ثبت یک خاطره خوش بیشتر می کند. همه این موارد ما را به ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد بین شما عزیزان با رستورانهای(و فست فود های) منتخب شما ترغیب نمود..

در این سامانه اطلاعاتی تلاش شده است که بر اساس نظر شما عزیزان رستورانها در سراسر کشور بر اساس امتیاز دهی شما رده بندی شوند. امید که وجود چنین راهکارهایی کمکی باشد در ارتقاء کیفیت خدمات دهی در رستورانها و فست فودهای سراسر کشور.

رستوران 24 که متشکل از یک گروه طراحی سایت حرفه ای است به همراه مشاورین نخبه تلاش دارد در این راستا با یک الگوریتم ساده خدمت رسانی کند. هدف راهنمایی جامع و مدون برای انتخاب بهترین رستوران ها در سراسر ایران عزیز باشد. تلاش شده است که با همکاری مراکز طبخ غذا مانند رستورانها، فست فودها و دیگر مراکزمشابه، کلیه متغیرهای کیفی مانند فضا، کیفیت، منو، قیمت و سایر امکانات بررسی شده و در اختیار مخاطبین عزیز قرارداده شود.علاوه بر آن،برای عزیزانی که در یک پکیج مشخص دنبال انتخاب رستوران مورد نظر خود می باشند، مقالاتی برای این مهم نوشته شده است. رستوران24، از همه مخاطبان دعوت می کند با عضویت در این سایت ما و خودشان  را با نظرات خود راهنمایی کنند

گروه دکتروب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849