9 بـهـمـن 1401  19:43:57
صفحه اصلی بهترین ها بهترین رستوران های کیش           
بهترین رستوران های ایران
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین رستوران های کیش

سالانه بيش از يك ميليون نفر گردشگر به كيش سفر می كنند كه از اين ميزان جمعيت، حدود ۱۵۰ هزار نفر توريست خارجی يا ايرانيان مهاجر هستند. رستورانهای كيش به واسطه سرویس دهی و کیفیت بالای غذا یکی ازجاذبه های توریستی به شمار می روند. هجوم  مسافران داخلی و خارجی به این جزیره زیبا موجب شده که مراکز طبخ غذا مانند رستورانها و فست فودها نیز خدمات خود را ارتقاء دهند. در اینجا تعدادی از بهترین رستورانهای جزیره زیبای کیش را برای اطلاع شما عزیزان معرفی می کنیم

بهترین رستوران های کیشرستوران کوه نورresturan24.com

رستوران کوه نور یکی از بهترین رستوران های کیش

آدرس : میدان امیر کبیر – روبروی دانشگاه کیش

رستوران کوه نور، یکی از بهترین رستوران های کیش  است که با نمای  صخره ای و نورپردازی رویایی قطعا خاطره ای بیادموندی برای هر شخص به ارمغان خواهد داشت . تنوع غذای این رستوران برای هر ذائقه ای پاسخگوست.برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین رستوران های کیشرستوران توتی فروتیresturan24.com

رستوران توتی فروتی کیش یکی از بهترین رستوران های کیش

 

رستوران توتی فروتی به خودی خود یک جاذبه توریستی است. این رستوران در نزدیک اسکله تفریحی است که منظره رو به دریای آن خاطه انگیز است. از طرف دیگر پشت بام چوبی انتظار شما را می کشد که با یک آرامش خیال وصف ناشدنی، نظاره گر دریا باشید. در توتی فروتی، انواع مختلفی از غذاهای ایرانی و غذاهای فرنگی در کنار موسیقی زنده انتظار شما را می کشند. البته در ظهرها غذای ایرانی و در شبها غذای فرنگی طبخ می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس : انتهای بلوار دریا

 

بهترین رستوران های کیشرستوران پایاب کیشresturan24.com

رستوران پایاب کیش

مجاورت با مجموعه تاریخی پایاب، به همراه  فضای زیبا و همچنین موسیقی زنده موجب شده که این رستوران در کنار بهترین رستورانهای کیش قرار گیرد . برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس: میدان المپیک، خیابان المپیک

تلفن: ۳۶۳۸ ۴۴۴۲

 

بهترین رستوران های کیشفودکورت دامونresturan24.com

فود کورت دامون

 

 

 

 

 

در بین فود کورت های بسیار جزیره کیش، فود کورت دامون را خیلیها بهترین می نامند. این مهم به دلیل تنوع بالا، کیفیت بالای غذاها درکنار فضای سبز و تراس رو به دریا آن می باشد. فود کورت دامون درطبقه دوم مرکز خرید دامون واقع شده است  که خود یک مرکز معروف خرید می باشد. در  دامون می توان انواع رستوارن سنتی، مکزیکی، چینی، هندی و فست فود تهیه نمود.ادر غرفه غذاهای چینی نحوه تهیه غذاها از پشت شیشه ای جلب توجه می کند. پاستای آلفردو، ماهی و غذای هندی اش کم نظیر است.  بوفه صبحانه آن هم نباید گذشت. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس فود کورت دامون: کیش، خیابان وصال، مرکز خرید دامون

 

 

بهترین رستوران های کیشرستوران میرمهناresturan24.com

رستوران میر مهنا یک رستوران خوب در کیش

آدرس : نوار ساحلی – جنب هتل رز

یکی دیگه از رستوران های ساحلی کیش که بین مسافران محبوبیت زیادی داره رستوران میر مهنا ست. رستوران میر مهنا  علاوه بر محیط زیبا، غذاهای باکیفیت و خوشمزه و نزدیک بودن به ساحل دریا یک حسن دیگه هم داره که باعث شده این رستوران در گروه بهترین رستوران های کیش قرار بگیره و اون اجرای موسیقی زنده در رستورانه که هر روز مشتری های زیادی رو جذب می کنه.

رستوران میر مهنا یکی از رستورا‌های قدیمی کیش است که در کنار سواحل خلیج همیشه فارس قرار گرفته و علاوه بر فضای داخلی، دارای فضای باز بسیار زیبایی است. منوی این رستوران شامل غذاهای ایرانی و فرنگی است. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۷ صبح تا ۴ بعدازظهر

تلفن ۸۵۵ ۲۲ ۴۴ ۰۷۶

 

بهترین رستوران های کیشرستوران فودلندresturan24.com

آدرس رستوران فودلند کیش

آدرس : ضلع غربی بازار مرجان

رستوران فودلند یا سرزمین غذای کیش یکی از بهترین و مجهزترین رستوران های کیش هست. می تونی بهترین فست فود عمرت رو در این رستوران بخوری. فودلند مجهز به کیوسک اتوماتیک سفارش غذاست که در کمتر رستورانی پیدا میشه. علاوه بر رستوران این مجموعه شامل 2 کافی شاپ مدرن و سنتی هم هست که می تونی ازشون استفاده کنی. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

 

بهترین رستوران های کیشرستوران پوریا کیشresturan24.com

رستوران پوریا کیش بهترین رستوران سنتی کیش

آدرس : میدان پردیس – هتل پارمیس

یکی دیگه از گران ترین رستوران های کیش رستوران پوریا ست. این رستوران که با 200 نفر ظرفیت یکی از بزرگ ترین رستوران های کیش هم هست با غذاهای ایرانی و خاور میانه ای از مشتریانش پذیرایی می کنه. فضای رستوران بسیار حال و هوای ایرانی و سنتی داره و نورپردازیش آرامش بخشه. پخش موسیقی زنده هم از امکانات این رستورانه. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین رستوران های کیشرستوران کوه سنگیresturan24.com

رستوران کوهسنگی

 

 

 

 

 

آدم در سفر بیشتر از هروقت دیگری دلش دیزی می‌خواهد و مهم هم نیست که کجا باشد و این نیاز حتی در کیش هم که جزیره تفاوت‌هاست، احساس می‌شود. یکی از رستوران‌هایی هم که در کیش می‌توان در آن دیزی خوب خورد رستوران کوه سنگی کنار بازار پردیس است. رستوران کوه سنگی یک رستوران کاملا سنتی است. در دل کوه قرار گرفته و نمای بیرونش آبشار و دار و درخت زیادی دارد. وارد رستوران هم که می‌شوید فضایی کاملا سنتی بر آن حاکم است و تخت دارد. دیزی را در ظروف سنگی همراه ریحان تازه، نان سنگک و یک پارچ دوغ محلی می‌آورند، دیزی ای که ویژگی اصلیش پخت آن با گوشت تازه گوسفندی است. اگر در کوه سنگی خواستید غذای دیگری جز دیزی بخورید، کوبیده، جوجه و میرزاقاسمی آن هم لذیذ است و قیمت هایش هم گران نیست. هتل پارمیس هتلی است که در دوقدمی این رستوران قرار دارد و اگر در آن اقامت دارید می‌توانید با دو-سه دقیقه پیاده‌روی به رستوران کوه‌سنگی برسید. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس رستوران کوه سنگی: کیش، کنار بازار پردیس

 

بهترین رستوران های کیشرستوران رویال استارresturan24.com

منوی رستوران رویال استار

آدرس : بلوار صدف – فاز 1 – ساختمان بساک – طبقه سوم

به جرات میشه گفت بین رستوران های خوب کیش رستوران رویال استار متنوع ترین منو رو داراست. منوی این رستوران شامل غذاهای دریایی، گیاهی، استیک و ایتالیایی هست. اینهمه تنوع غذا و محیط شیک و مدرن و آرامش بخش کلید موفقیت رستوران رویال استاره و باعث شده تا این رستوران جزء بهترین رستوران های کیش شناخته بشه. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین رستوران های کیشرستوران خانه سوخاری کیشresturan24.com

لیست غذاهای فست فود خانه سوخاری کیش

آدرس : شهرک صدف – بلوار مروارید

یکی از بهترین فست فودهای کیش که مرغ کنتاکیش هم بین مشتریان محبوبیت زیادی داره رستوران خانه سوخاریه. این رستوران با انواع غذاهای ایتالیایی و فست فود از مهمانان پذیرایی می کنه و با وجود ظرفیت 80 نفره معمولاً میز خالی پیدا نمی کنی. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین رستوران های کیشرستوران خوشمزهresturan24.com

منوی رستوران خوشمزه کیش

آدرس : شهرک صدف – بلوار مروارید

اگه هوس خوردن یک غذای ایرانی لذیذ به سرت زد در رفتن به رستوران خوشمزه تردید نکن. می تونی بهترین غذاهای ایرانی رو در این رستوران میل کنی. منوی رستوران متنوعه و از غذاهای شمالی گرفته تا جنوبی رو شامل میشه. یکی از مزایای این رستوران ارائه تخفیف به دانشجویانه، می تونی با ارائه کارت دانشجویی ازشون تخفیف بگیری. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین رستوران های کیشرستوران شاندیز صفدریresturan24.com

رستوران شاندیز صفدری قدیمی ترین رستوران کیش

آدرس : پارک بانجی جامپینگ – ساحل کشتی یونانی – روبروی برج های دوقلو

بعد از تماشای کشتی یونانی و یک تفریح هیجان انگیز با بانجی جامپینگ خوردن یک غذای لذیذ و خوشمزه خیلی می چسبه. خیلی ها معتقدن بهترین شیشلیک زندگیشون رو در رستوران شاندیز صفدری خوردن. این رستوران علاوه بر غذاهای خوشمزه ایرانی، اجرای موسیقی زنده هم داره. این رستوران ساحلی فضای بسیار چشم‌نوازی را، به خصوص در هنگام غروب به مشتریان ارائه می‌دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

ساعت کار: ۱۲:۳۰ ظهر تا ۳:۳۰ بعدازظهر، ۸:۳۰ شب تا ۳۰ دقیقه بامداد.

تلفن: ۱۴۶۰ ۷۶۹ ۰۹۳۴

 

بهترین رستوران های کیشرستوران شاندیز آبشارresturan24.com

رستوران شاندیز آبشار بهترین رستوران عربی کیش

آدرس : پارک آبشار – جنب مجسمه پنگوئن

رستوران شاندیز آبشار با حدود 300 نفر ظرفیت یکی از بزرگترین رستوران های کیش هست که با غذاهای خوشمزه لبنانی و ایرانی از مشتریانش پذیرایی می کنه. غذاهای خوشمزه، محیط زیبا و پرسنل مودب و محترم باعث شده رستوران شاندیز آبشار جزء بهترین رستوران های کیش قرار بگیره.

این رستوران در پارک آبشار قرار دارد که همین امر فضای زیبا و چشم‌نوازی را فراهم آورده است. این رستوران سلف سرویس بوده و غذاهای ایرانی سرو می‌کند. از امکانات رستوران شاندیز آبشار اینترنت بی‌سیم و رزرو میز برای مراسم است. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر این رستوران لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر رستورانهای خوب کیش لطفا اینجا را کلیک کنید.

تلفن: ۴۰۰۰ ۶۸ ۷۶ ۰۹۳۴- ۲۰۰

0 0  
بازگشت به بهترین رستوران های ایران
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849