9 بـهـمـن 1401  20:12:25
صفحه اصلی بهترین ها بهترین رستورانهای مشهد           
بهترین رستوران های ایران
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین رستورانهای مشهد

هر ساله میلیونها نفر از مسافران داخلی و یا خارجی میهمان شهر امام رضا می باشند. خدمات مورد نیاز برای پاسخگویی مناسب ایشان به گونه ای که شایسته میزبانی از زائران این مکان مقدس باشد، امری مهم برای مردم و مسئولین این شهر معنوی می باشد.

بدون شک برای کسانی که  برای چندمین بار به این شهر مسافرت کرده اند ارتقاء خدمات مختلف مانند رستورانها به شکلی در خور تحسین قابل مشاهده می باشد. در این مقاله تلاش می شود تعدادی از بهترین رستورانهای مشهد آورده شود. برای دیدن تعداد بیشتری از رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران پسران کریمresturan24.com

رستوران پسران کریم مشهد یکی از معروفترین رستوران های قدیمی مشهد می باشدکه آوازه آن به گوش همگان رسیده است کیفیت عالی غذاها،سرویس دهی مطلوب و قیمت مناسب در کنارمحیطی دنج و خانوادگی موجب شده که رستوران پسران کریم یکی از بهترین رستورانهای مشهد شناخته شود. در بین غذاهای متنوع این رستوران، چلو ماهیچه بیش از بقیه مورد توجه مشتریان این رستوران می باشد.  لذت خوردن چلوماهیچه تا ماهها زیر زبان شما خواهد ماند!.

رستوران پسران کریم در سال 1359 در خیابان طالقانی افتتاح گردید و از سال 1376در محل فعلی واقع در بلوار خیام 23 (فرهاد 22) انتقال یافت و در حال حاضر شعبات دوم و سوم  این رستوران د ر برج آلتون و انتهای خیام شمالی مجتمع مروارید پذیرای مهمانان می باشد.

دلیل نامگذاری این رستوران یاد و خاطره بنیانگذار آن ٬مرحوم کریم قاسم زاده حاتمی  می باشد که به مدت تقریبا 56 سال از سال 1300 تا 1356 به مدیریت رستوران مشغول بوده اند.

در این مجموعه سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده وکنترل دائمی جهت حمل بهداشتی مواد غذایی از مبدا تا مقصد و توجه ویژه به فضاهای آماده سازی و انبارهای مواد غذایی و طبخ غذا در محیط کاملا بهداشتی (بطوریکه 65% کل زیربنای رستوران مختص این فضاها می باشد) و در نهایت تمام سعی افراد این مجموعه اعم از مدیریت ٬ مسئول بهداشت ٬ دامپزشک و کارکنان محترم ارائه غذای سالم برای مهمانان عزیز می باشد. آدرس شعبه مرکزی : مشهد - بلوار سجاد - خیابان فرهاد - فرهاد ۲۲ - انتهای کوچه سمت راست (تلفن: ۰۵۱۳۷۶۲۳۴۵۰ میباشد. شعبه سوم این رستوران هم چند سالی است در برج آلتون مشهد (آ۰۵۱۳۷۶۸۵۰۵۳)واقع درخیابان دانشگاه در فضایی دیدنی و شیک افتتاح شده است.

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران می توانید این صفحه و برای دیدن رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران های رضایی مشهدresturan24.com

Image result for ‫رستوران رضایی مشهد‬‎

رستوران رضایی از قدیمی ترین رستوران های مشهد است که ابتدا در سال ۱۳۳۷ با نام کبابی یاس در خیابان نخریسی افتتاح گردید. این رستوران ها به خاطر چلوهای معطر و کباب لذیذش جزو بهترین  و محبوبترین رستورانهای مشهد می باشد.این رستوران برای توسعه فعالیتهای خود شعبه های مختلفی را افتتاح کرده است و به نظر میرسد این فرایند در سالهای آتی سرعت بیشتری بخود بگیرد.

آدرس مرکزی: مشهد - آخوند خراسانی (خاکی) - بین چهارراه خسروی و میدان گنبد سبز  تلفن:۰۵۱۳۲۲۱۱۱۰۰

دومین شعبه رستوران رضایی در سال ۱۳۵۷ تاسیس گردید. از ویژگی های این رستوران سرویس دهی ناهار تا دیر وقت و ساعت ۱۷ می باشد که با توجه به نزدیکی به ایستگاه راه آهن مشهد برای مسافران نیز گزینه خوبی محسوب می گردد.

سومین شعبه رستوران رضایی و از شعبات با کیفیت این رستوران می باشد که با سه سالن در خیابان آبکوه به مشتریان خدمات ارائه می کند.آ نشانی آن در  مشهد - خیابان آبکوه - تقاطع آبکوه و کلاهدوز - نبش تقاطع  می باشد .تلفن: ۰۵۱۳۸۴۴۲۰۰۰

کترینگ رضایی چهارمین شعبه رستوران های رضایی است که با نام تجاری جوجیکو در طبخ و توزیع غذا به مردم و گردشگران مشهد خدمت رسانی می کند و در این شعبه جوجه با شیوه نوین طبخ و بسته بندی می شود.

آدرس: مشهد - خیابان فداییان اسلام (نخریسی) تلفن: ۰۵۱۳۶۰۹۴۷۷۷ و ۰۵۱۳۶۰۹۲۴۴۴

جدیدترین شعبه رستوران رضایی مشهد در فضایی شیک جنب میدان تلویزیون (شهید منتظری) افتتاح شده است.
آدرس: مشهد - جنب میدان تلویزیون - ابتدای بلوارشهید منتظری - بعد از پمپ بنزین

رستوران رضایی، با توجه به کیفیت عالی غذا و سرویس دهی و فضاهای متناسب به عنوان یکی از رستورانهای خوب مشهد این صفحهبه شمار می رود. برای مشاهده اطلاعات دیگر در مورد این رستوران می توانید این صفحه را مشاهده کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران معین درباری resturan24.com

mashhad-resturant

رستوران معین درباری مشهد با قدمت صد ساله دارای غذاهای اصیل و سنتی ایرانی است و کباب های این رستوران در بین مردم مشهد و گردشگران بسیار مشهور و محبوب است. انواع سالاد و دسر در کنار غذاها سرو می شود.

آدرس: مشهد - خیابان پاسداران (جم) - بین پاسداران ۲و۴ - مقابل هتل باختر - رستوران معین درباری اصل

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران می توانید این صفحه و برای دیدن رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران اطلسیهresturan24.com

mashhad-resturant

رستوران اطلسیه مشهد با داشتن سقف شیشه ای و سالن پذیرایی بسیار بزرگ، کیفیت غذایی بالا و همچنین بوفه باز دارد. کافی شاپ این مجموعه در فضای باز و دارای آلاچیق های بسیار زیبا است.

آدرس: مشهد - بلوار خیام شمالی - بام مجتمع وصال - جنب الماس شرق - رستوران و تالار اطلسیه مشهد
تلفن: ۰۵۱۳۷۱۱۴۷۶۱

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران می توانید این صفحه و برای دیدن دیگر رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران بارانresturan24.com

mashhad-resturant

مجموعه رستوران های باران مشهد مکانی مناسب برای برپایی مهمانی ها، جشن ها و قرارهای مهم است و در این رستوران انواع غذاهای فرنگی با تشریفات خاص انگلیسی و فرانسوی سرو می شود. غذای ایرانی نیز در منوی این رستوران وجود دارد و کیفیت غذا و سرویس دهی و فضای داخلی این مجموعه بسیار عالی و خوب است.

آدرس: مشهد - ابتدای جاده شاندیز - مقابل پارک آبی موج های خروشان (ایرانیان) - مدرس ۱ - مجموعه رستوران های مجلل و بین المللی باران
تلفن: ۰۵۱۳۵۵۹۳۷۱۰

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران می توانید این صفحه و برای دیدن دیگر رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران هتل درویشresturan24.com

mashhad-resturant

رستوران روف گاردن در طبقه بالای لابی هتل قرار دارد، این رستوران هتل درویشی انواع غذاهای آسیایی و فرنگی با سس های مخصوص سرو می شود. فضای این رستوران بسیار زیبا و سرسبز است.

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران می توانید این صفحه و برای دیدن دیگر رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران راستگو resturan24.com

این رستوران دارای غذاهای بسیار با کیفیت و سرویس دهی خوب می باشد.

آدرس: مشهد - بلوار وکیل آباد - بعد از پل هاشمیه - بین وکیل آباد۲۳ (سید مرتضی) و ۲۵ (مفید)
تلفن: ۰۵۱۳۶۰۱۶۶۹۶ و ۰۵۱۳۶۰۱۶۶۹۸

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران می توانید این صفحه و برای دیدن  دیگر رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

بهترین رستورانهای مشهدرستوران پدیده شاندیزresturan24.com

mashhad-resturant

این رستوران با محیطی وسیع، زیبا و با صفا جزءبهترین رستوران های ارائه دهنده شیشلیک است و همچنین, دارای رستوران بین المللی، رستوران انتخاب آزاد، لمکده و رستوران تابستانی و باغ پرندگان می باشد. در صورتیکه قصد رفتن به رستوران پدیده مشهد را دارید می توانید با قطار شهری مشهد (مترو) به ایستگاه وکیل آباد مراجعه کرده و از آنجا با سرویس های موجود در ترمینال به شاندیز مراجعه کنید. در صورتی که قصد مراجعه به شهر ییلاقی شاندیز را دارید پیشنهاد می کنیم رستوران ارم شاندیز را نیز جز گزینه های خود در نظر بگیرید.

آدرس: مشهد شاندیز، پدیده شاندیز

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران می توانید این صفحه و برای دیدن دیگر رستورانهای خوب مشهد این صفحه را کلیک کنید.

1 3  
بازگشت به بهترین رستوران های ایران
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849