9 بـهـمـن 1401  18:28:46
صفحه اصلی بهترین ها بهترین رستوران های کرمان           
بهترین رستوران های ایران
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین رستوران های کرمان

در بین شهرهای تاریخی ایران بدون شک کرمان  جایگاه ویژه ای دارد. این شهر کویری هر ساله میزبان بسیار گردشگر داخلی و خارجی می باشد که مشتاقانه به آن سفر می کنند. در این سفر سیاحتی بعد از یک گشت و گذار جذاب می توانید با هر ذائقه ای که هستید، رستوران‌ مطلوب خود را پیدا کرده، غذای مورد نظرتان  را سفارش دهید. انواع رستورانهای سنتی و فرنگی به همراه فست فودهای مختلف و مدرن پاسخگوی مسافران بیشمار در هر سلیقه و ذائقه ای می باشند. در این گزارش تلاش دشه است که تعدادی از رستوران‌های خوب کرمان را به شما معرفی می کنیم:

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران باغ بهرامیresturan24.com

Image result for ‫رستوران باغ بهرامی کرمان‬‎

محمدرضا بهرامی همراه پدر در سال 1368  بعد از کسب تجربه ای کاملا موفق در زمینه هتل داری اقدام به تأسیس مجموعه تفریجی باغ بهرامی نمود که دو بار بازسازی گردید.در سال 1388 اقدام به راه اندازی اولین مجموعه سرپوشیده کرمان به نام سرزمین رویایی نمودم که در زمان خودش یکی از بهترین و از مجموعه های به نام کرمان بود. در رستوران باغ بهرامی می توانید خود را برای صرف یک ناهار لذت بخش آماده کنید و از فضای کم نظیر آن لذت وافی ببرید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و..  اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

بلوار امیر کبیر- امیرکبیر 4 مجتمع پذیرایی باغ بهرامی(پیوند)

034-32111567

09133952460

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران آسیاب بادیresturan24.com

اسیاب بادی کرمان

این رستوران پرطرفداراز نظر بعضی کارشناسان،بزرگ‌ترین سازه آسیاب بادی خاورمیانه به شمار می رود. این رستوران زیبا در کیلومتر ۲۰ محور گردشگری هفت باغ علوی، واقع شده است و سازه‌ای بسیار زیبای آن در تمام فصول چشم‌نواز است. این رستوران دردو طبقه ساخته شده است و در آن می توان انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سفارش داد. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

آدرس :کیلومتر20 محور گردشگری هفت باغ علوی

تلفن: ۹۶۰ ۲۴۳۰ ۰۹۱۳

ساعت کار: هر روز بجز شنبه‌ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۱:۳۰ شب.

 

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران پالیزresturan24.com

مجتمع گردشگری و توریستی پالیز کرمان

رستوران پالیز در حقیقت یک مجتمع بزرگ تفریحی است که در آن می توان تالار پذیرایی نیلوفر آبی، تالار پذیرایی یاس کبود، سالن تشریفات، سفره خانه سنتی، کافی‌شاپ مشاهده نمود. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی سرو می شود.  طراحی مدرن سرای عارف یکی از جذابیتهای این رستوران می باشد. همچنین سفره خانه سنتی، فضایی آرامش بخش را به شما هدیه می دهد.همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

آدرس: کرمان، جاده تهران، ابتدای بلوار راه‌آهن، کوچه سوم

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران اسپاخوresturan24.com

IMG_0173

اسپاخو یکی از رستورانهای بسیار شیک کرمان می باشد که علاوه بر دکوراسیون بسیار زیبا، می توانید از غذاهای خوشمزه، آن لذت ببرید. در این رستوران می توان انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و غذاهای دریایی را سفارش دهید. بوفه اسپاخو نیز لذت حضور شما در این رستوران را دو چندان می کند.ظاهر خوب به همراه کیفیت و تنوع بالای غذا و همچنین رفتار حرفه ای کارکنان این رستوران  موجب شده که یکی از رستورانهای خوب کرمان لقب بگیرد.همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب. در روزهای تعطیل این ساعات ممکن است تغییر کنند.

تلفن: ۴۱۵۵ ۳۲۴۴ ۰۳۴

 

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران وکیلresturan24.com

رستوران وکیل کرمان

طراحی منحصربفرد در ایجاد فضایی کاملا سنتی در رستوران وکیل، یکی از بهترین رستورانهای کرمان را رقم زده است . می توان گفت که محبوبترین غذای این رستوران در بین انواع غذاهای سنتی، دیزی معروف آن می باشد.فضا و کیفیت رستوران وکیل هیچ مشتری را ناراضی نخواهد کرد.همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

آدرس: کرمان بازار سنتی


بهترین رستوران های کرمانرستوران سنتی مکثresturan24.com

Image result for ‫رستوران سنتی مکث کرمان‬‎

اگر در کرمان دنبال  خوردن غذای لذیذ در یک فضای دلنشین هستید حتما رستوران سنتی مکث را نیز امتحان کنید. در اینصورت بزقرمه این رستوران را فراموش نکنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

آدرس: کرمان، بلوار جمهوری، چهارراه امام جمعه، جنب پاساژ گلستان

ساعت کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب، پنج‌شنبه و جمعه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب.

تلفن: ۸۰۰۴ ۳۲۴۵ ۰۳۴

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران سیاحresturan24.com

رستوان سیاح کرمان

یکی دیگر از رستورانهای خوب کرمان می توان به رستوران سیاح اشاره نمود که  ۲ شعبه در سطح شهر دارد. فضای دلپذیر، طراحی  زیبا و غذاهایی لذیذ و باکیفیت در کنار کارکنانی مودب این رستوران را نیز در لیست یکی از رستورانهای خوب کرمان جای داده است. همچنین برای مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

آدرس:کرمان،بلوار جمهوری، بعد از چهارراه فرهنگیان، خیابان هوشنگ مرادی کرمانیبهترین رستوران های کرمانرستوران آ اس پ کرمانresturan24.com

رستوران آ اس پ کرمان

رستوران آ اس پ، بدون شک یکی از رستوران‌های مدرن کرمان  است که با فضایی زیبا و دکوراسیون جالب خود می تواند انتظار شما را از یک رستوران درجه یک براورده سازد. علاوه بر انواع غذاهای سنتی در این رستوران می توان غذاهای فرنگی، غذاهای دریایی و فست‌فود را نیز سفارش داد. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۳:۳۰ بعد از هر، و از ۸ شب تا ۱۱:۳۰ شب.

تلفن: ۲۵۳۳ ۳۲۴۷ ۰۳۴

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران سالساresturan24.com

رستوران سالسا کرمان

در رستوران فرنگی سالسای کرمان  می توان انواع غذاهای هندی، ایتالیایی و یونانی را سفارش داد. در کنار این غذاها، منوی ویژه گیاه‌خواران نیز در دسترس می باشد. در حقیقت این رستوران محلی است که در آن توریستهای خارجی بعد از گشت و گذار در شهر زیبای کرمان می توانند خاطره ای زیبا از این رستوران با خود به همراه داشته باشند. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و.. اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

آدرس:کرمان، بلوار شهید آیت الله صدوقی، والفجر جنوبی 

تلفن: ۹۶۰ ۷۳ ۲۴ ۰۳۴

 

 

 

بهترین رستوران های کرمانرستوران همیشه بهارresturan24.com

اگر دنبال یک رستوران خوب برای نهار می گردید قطعا یکی از کاندیداها رستوران همیشه بهار می باشد. فضای رستوران و نوع سرویس‌دهی  دوست‌داشتنی در این رستوران در خاطره شما خواهد ماند است. به یاد داشته باشیم که در این رستوران فقط ناهار سرو می شود. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمان اینجا کلیک کنید.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۳:۳۰ بعد از ظهر. این ساعات در ایام تعطیل متغیر هستند.

تلفن: ۲۴۸۹ ۳۳۳۵

 

 

 

 

1 1  
بازگشت به بهترین رستوران های ایران
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849