9 بـهـمـن 1401  19:23:02
صفحه اصلی بهترین ها بهترین رستورانها مازندران           
بهترین رستوران های ایران
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین رستورانها مازندران

 

بهترین رستواران‌ های مازندران کجاست؟ این یکی از سوالات اصلی در سفر به شمال است، جایی که تنوع غذایی زیاد است و دیگر تنها کباب حرف اول را نمی‌زند. مازندران، شهرهای زیادی دارد و به طبع آن رستوران‌های زیاد. خودتان حتما بهتر می‌دانید، در شمال هرچند اسم غذاها در خیلی از مواقع آدم را ترغیب می‌کند، ولی نتیجه همیشه هم مطلوب نیست. در اینجا چند پیشنهاد برای شمایی که به مازندران، از ساری گرفته تا نوشهر و محمودآباد سفر کرده‌اید، نوشته ایم.

(از آنجا که فاصله شهرهای شمالی از هم چندان نیست، بنابراین رفت و آمد و غذا خوردن در رستوران هر کدام از آنها هم چندان وقتی نمی‌گیرد.)

 

 

بهترین رستورانها مازندرانرستوران  حاج حسن- ساریresturan24.com

Image result for ‫رستوران حاج حسن ساری‬‎

اگر در ساری هستید و سردرگرم اینکه باید کجا غذا بخورید، از هرکس بپرسید رستوران حاج حسن را بهتان معرفی می‌کند. حاج حسن رستوران بزرگی است و از پنجره‌هایش می‌شود جنگل را دید و این موضوع در محبوبیتش بی‌تاثیر نیست. بیشتر مشتری‌های حاج حسن معتقدند چلوگردن، ماهیچه ها و میز اردوو آن که مخصوص گیاهخواران هم هست، در ساری حرف اول را می‌زند. به جز اینها خورشت سیرانار، کباب‌ها و ماهی قزل آلا حاج حسن نیز توقع‌ها را از یک غذای خوب برآورده می‌کند. قیمت‌ها در حاج حسن کمی بالاست.

آدرس: مازندران، کیلومتر ۲ جاده ساری-نکا      

 

 

بهترین رستورانها مازندرانرستوران  دکان ویچ ساریresturan24.com

اگر در ساری بودید و دلتان همبرگر خوب خواست، دکان ویچ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. دکان ویچ، فضای کوچکی دارد و جای نشستنش زیاد نیست ولی از همبرگرها، سیب زمینی سرخ کرده و رست بیف آن زیاد تعریف می‌کنند.

آدرس: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، کوی پیوندی، روبروی پارک

 

 

بهترین رستورانها مازندرانرستوران  مارشو - ساریresturan24.com

Image result for ‫رستوران مارشو ساری‬‎

رستوران مارشو در ساری فضای کوچک و دنجی دارد و برای آنهایی که دلشان برای فضا و غذاهای خانگی تنگ شده می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد. در مارشو، ترشی لبو و زیتون را خودشان درست می‌کنند، سه نوع کته دارند و کباب تابه‌ای با سس گوجه و سیب زمینی خوشمزه‌ای را به مشتری ارائه می‌کنند. کباب بره اینجا و ماهی قزل آلای آن نیز محبوب است. قیمت کباب بره در مارشو ۲۹ هزار تومان تمام می‌شود.

آدرس: مازندارن- خیابان ۱۵ خرداد، خیابان پیام نور (بیست متری اول)، ابتدای خیابان بهمن غربی

 

 

 

بهترین رستورانها مازندرانرستوران  هودین محمود آبادresturan24.com

Image result for ‫رستوران هودین محمود آباد‬‎

اگر دلتان خواست در محمودآباد چنجه خوبی بخورید یا کته کباب، میرزا قاسمی و کباب ترشی که بعدش پشیمان نشوید، در جایی که قیمت غذاها معقول است باید راه رستوران هودین در محمودآباد را پیش بگیرید. رستوران هودین، رستوران شلوغی است و باید برای غذا خوردن در آن زود به خود جنبید.

آدرس: مازندران، محمودآباد، خیابان اصلی محمودآباد

با جاذبه های گردشگری مازندارن به تفکیک شهرستان آشنا شوید.

 

 

بهترین رستورانها مازندرانرستوران حسن رشتی نوشهرresturan24.com

Image result for ‫رستوران حسن رشتی‬‎

یکی از رستوران‌های معروف و خوب شمال که به هرکس بگویید، می‌شناسدش، رستوران حسن رشتی در نوشهر است. حسن رشتی که در شمال یکی از قدیمی‌هاست به غذاهای محلی اش شناخته می‌شود. این رستوران هرچند که دکور خیلی معمولی‌ای دارد- مثل خیلی از رستوران‌هایی که در شمال می‌شناسیم- ولی یکی از رستوران های محبوب است. غذاهایی مثل کباب ترش، ماهی سفید، باقالاقاتوق، مرغ شکم پر و ترشی تره در اینجا امتحان خود را پس داده‌اند. قیمت‌ها در حسن رشتی، منصفانه است. برای مثال کباب ترش آن ۳۲ هزار تومان است.

بعد از خوردن غذا هم می‌توان به بازار محلی نوشهر که  ده دقیقه بیشتر با حسن رشتی فاصله ندارد رفت. بازاری قشنگ که یک عالمه میوه و خوراکی محلی دارد و می‌شود در یکی از قهوه‌خانه‌هایش نشست و یک استکان چای خورد.

آدرس: مازندران، نوشهر خیابان فردوسی شمالی، روبروی ترمینال فجر

 


 

منبع : اسنپ تریپ

0 0  
بازگشت به بهترین رستوران های ایران
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849