9 بـهـمـن 1401  19:06:03
صفحه اصلی بهترین ها بهترین رستورانهای ایرانی دوبی           
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین رستورانهای ایرانی دوبی

Related image

یکی از کشورهای بسیار موفق در جذب سرمایه گذاری و البته توریست بدون تردید کشور امارات و به طور مشخص شهر دوبی می باشد که توانسته است با یک مدیریت جهانی و ایجاد زیرساختهای مناسب شهرت جهانی پیدا کند. این مساله برای ما ایرانیها که در همسایگی این کشور هستیم اهمیت بیشتری داشته و از اینرو تعداد زیادی از ایرانیان به این کشور رفته و در آنجا مشغول بیزینس خود هستند علاوه بر آن هر ساله تعداد زیادی گردشگر ایرانی نیز برای خرید و سیاحت به دوبی سفر می کنند. در این گزارش تلاش می شود که بهترین رستوران های ایرانی دبی را برای شما عزیزان معرفی کنیم..

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران آل استادresturan24.com

رستوران ایرانی دبی

این مکان از قدیمی ترین رستوران های سبک ایرانی در دبی می باشد. از غذاهای محبوب و مشهور این رستوران کباب است که در انواع و طعم های گوناگون سرو می شود. ارزان، میانگین یک وعده غذا برای دو نفر ۷۰ درهم است. رستوران آل استاد از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۶ برای صرف نهار و از ۶:۳۰ تا ۱ بامداد برای شام در خدمت مشتریان می باشد. ناهار و شام در این رستوران سرو می شود.

آدرس:  دبی، بازار مینا، خیابان آل میوزلا ( Al Musalla )، نزدیک برج آل میوزلا.

.Address: Near Musalla Tower, Al Musalla Road, Meena Bazaar, Dubai


 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران فارسی  resturan24.com

رستوران ایرانی دبی

رستوران فارسی در دبی هم شعبه دارد. این رستوران دارای محیطی مناسب برای افراد بزرگسال و کودکان می باشد و امکاناتی مانند ارسال غذا به محل سکونت و نشستن در فضای رو باز و رو بسته را هم دارد.رستوران فارسی از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۱:۳۰ شب آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان است. قیمت حدود متوسط، حدود هزینه ی غذا برای دو نفر در این رستوران 190هزار تومان می باشد.

آدرس:  دبی، برج دریاچه ی جومیرا، رستوران فارسی.

.Address: Ground Level, Al Waleed Paradise Tower, Cluster R, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

۰۴ ۴۵۰۳۵۳۲ : Phone Numbers

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران شبستان  resturan24.com

رستوران شبستان دبی

در این رستوران فقط شام  سرو می شود. رستوران شبستان سبکی دوستانه و سنتی دارد. از نکات جالب در رابطه با این رستوران می توان به کباب های میکس خانوادگی اش اشاره نمود که در سینی های بزرگ و به صورت یکجا برای تمامی اعضا سرو می گردد.  گران قیمت  است و یک وعده ی غذایی برای دو نفر حدودا معادل 400درهم می باشد.شبستان از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱: ۳۰ شب خدمات ارائه می دهد.+ زرشک پلو با مرغ، کباب بختیاری و مخلوط از بهترین غذاها در شبستان هستند.

این رستوران ایرانی در دبی در هتل رادیسون بلو (Radisson Blu Hotel) – جاده بنی یاس دبی واقع شده است. شبستان برای غذاهای خوشمزه بسیار مشهور شده، و معمولا شلوغ است؛ 

+

آدرس: امارات، دبی، بنی یاس، هتل رادیسون بلو، رستوران شبستان.

.Address: Level ۲, Radisson Blu Hotel Dubai Deira Creek, Baniyas, Dubai

 ۰۴ ۳۹۴۰۹۵۰ :Phone number

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران آبشار   resturan24.com

رستوران آبشار دبی

در آبشار انواع کباب، آش و خورش های ایرانی را در محیطی دنج و آرام و دوست داشتنی می توانید نوش جان کنید. این رستوران امکاناتی مانند آوردن غذا به محل سکونت، امکان نشستن در فضای آزاد، بوفه، اینترنت وای فای رایگان و محیطی خانوادگی را دارا می باشد.هر وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران حدودا 280هزار تومان خواهد شد.از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب می توانید برای دریافت خدمات به آبشار مراجعه فرمایید. نهار و شام سرو می شود

آدرس: آسیا، امارات، دبی، مرکز هنر اسلامی معراج، رستوران آبشار.

.Address: Opposite Miraj Islamic Art Centre,Umm Suqeim, Dubai

۰۴ ۳۹۴۰۹۵۰ :Phone number

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران  شایان resturan24.com

رستوران ایرانی دبی

در رستوران ایرانی شایان امکان استفاده از رزرو میز، بیرون بر، سالن نهار خوری خصوصی، پارکینگ و صندلی چرخ دار و جود دارد. محیط این رستوران مناسب برای برگزاری جلسات اداری در گروه های بزرگ و مکان های مناسب نشستن خانواده به همراه کودکان خردسال می باشد.

سبک دیزاین این رستوران مدرن و به روز است؛ فضای تمیز و زیبا و غذاهای آب دار و لذیذ شایان را مشهور کرده است. قیمت متوسط، یک غذا برای دو نفر حدودا 200هزار تومان می شود. شایان از ساعت ۱۲ الی ۱۵ برای سرو نهار و از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۲ شب برای صرف شام باز می باشد.

آدرس : آسیا، امارات، دبی، خیابان بین الخطاب، رستوران شایان.

.Address: Omar Bin Al-Khattab Rd - Dubai - United Arab Emirates

Phone Number: ۰۴-۲۹۳۳۰۰۰


بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران الفریج  resturan24.com

رستوران ایرانی دبی
 

این رستوران فضای نشیمن در محوطه طبیعی خارجی و داخلی دارد. از ویژگی های خاص الفریج سرو صبحانه های ایرانی است. این رستوران سرویس بیرون بر هم دارد، علاوه بر خوراکی های ایرانی انواع نوشیدنی های سرد و گرم هم در این الفریج سرو می گردد. رزان، یک وعده ی غذایی برای دو نفر حدودا ۸۷ هزار تومان می باشد.

از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب می توانید از خدمات الفریج استفاده کنید. صبحانه، نهار و شام سرو می شود

آدرس: آسیا، امارات، دبی، پشت اتحادیه تعاونی دبی، داخل پارک، خیابان شماره ۲۸ بی.

.Address: Street ۲۸B, Inside Park, Behind Union Co-Operative, Qusais, Dubai

 ۰۴ ۲۷۵۳۰۷۲ :Phone number


بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران و کافه ایران زمین  resturan24.com

رستوران ایران زمین دبی

دکوراسیون ایران زمین مدرن است و صندلی های مناسب کودکان و افراد معلول هم دارد، انوع سوپ، املت، آش، خورش، پلو و کباب در این رستوران سرو می شود. این رستوران وای فای رایگان هم دارد. یک وعده ی غذایی برای دو نفر حدودا  معادل ۲۲۰ درهم می شود.می توان از محیط خارجی و داخلی رستوران ایران زمین برای سرو غذا استفاده کرد.. در این رستوران فقط صبحانه، نهار سرو می شود

آدرس :  امارات، دبی، بلواز شیخ محمد بین رشید.

.Address: Boulevard Plaza, Sheikh Mohammad Bin Rashid Boulevard,Downtown Dubai, Dubai

 ۰۴ ۲۷۵۳۰۷۲ :Phone number 

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران نیلو  resturan24.com

رستوران ایرانی دبی

محیط رستوران نیلو آرام و دوست داشتی است؛ صندلی هایی با رنگ های شاد و طرح های گل دار دارد که حس آرامش و بودن در خانه را القا می کند، این رستوران خدماتی مانند بیرون بر، صندلی چرخدار، وای فای، بوفه و فضای باز را به میهمانان ارائه می دهد. قیمت متوسط، یک وعده غذا برای دو نفر حدودا 200هزار تومان می شود.نهار و شام سرو می شود

آدرس:  امارات، دبی، مرکز مدوز، رستوران میلو.

.Address: The Meadows Village Center,Emirates Hills, Duba

۰۴ ۳۶۰۸۸۸۰ :Phone number 

 

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران انار  resturan24.com

رستوران انار دبی

محیط این رستوران تقریبا سنتی و بسیار دوستانه است، غذاهای این رستوران همه ایرانی می باشد از پیش غذا گرفته تا دسر. نهار، شام سرو می شود.

امکاناتی مثل سالن غذا خوری لوکس، صندلی ویلچر، بوفه نوشیدن، وای فای و فضای مناسب کودکان را در خود جای داده است.  گران قیمت، یک وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران حدودا 450هزار تومان می شود.

آدرس : آسیا، امارات، دبی، مدینه جمیرا، سوق مدینه جمیرا، فروشگاه ۱۴۷.

.Address: Shop ۱۴۷, Ground Level, SoukMadinat Jumeirah, Madinat Jumeirah, Dubai

 ۰۴ ۳۶۸۶۵۰۵:Phone number 

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران شبهای شیراز  resturan24.com

رستوران ایرانی دبی

سبک این رستوران شبیه رستوران های سرو کباب سطح متوسط در ایران است. انواع کباب، جوجه کباب و ماهی از غذاهای اصلی شب های شیراز محسوب می شود. از ساعت ۸ صبح برای صرف نهار تا ۲ نیمه شب برای صرف شام دیر وقت این رستوران آماده ی خدمات رسانی می باشد.ارزان قیمت، یک وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران معادل 110هزار تومان هزینه دارد. صبحانه، نهار، شام سرو می شود. انواع غذاهای ایرانی، عربی، فارسی، آسیای شرقی در آن سرو می شود

آدرس: آسیا، امارات، دبی، بنی یاس، میدان بنی یاس، رستوران شب های شیراز.

.Address: Opposite Kuwaiti Supermarket,Baniyas Square, Baniyas, Dubai

 ۰۴ ۲۲۲۷۷۲۰ :Phone numberبهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران حاتمresturan24.com

رستوران ایرانی دبی

ساختمان و دکو این رستوران کاملا نو ساز است اما از سبک معماری سنتی در آن استفاده کرده اند، همان سبک استفاده از گنبد و طاقچه های کوچک و بزرگ.

از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب می توانید برای نوش جان کردن نهار و شام به رستوران حاتم دبی بروید.یک وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران حدودا 120هزار تومان می شود.نهار، شامسرو می شود

آدرس: آسیا، دبی، مرکز دیرا، حاتم.

.Address: Shop E۴, Level ۲, Deira CIty Centre,Deira City Centre Area, Dubai

 ۰۴ ۲۹۵۵۱۵۵ :Phone number

 

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران بانو resturan24.com

رستوران ایرانی دبی

منوی خوش رنگ و لعاب رستوران بانو هر ایرانی را مجذوب خود می کند. انواع ترشیجات، سبزی، کباب و خوراک های لذیذ ایرانی در رستوران بانو پیدا می شود. کباب به صورت فینگر فود و لقمه هم در اینجا سرو می شود. متوسط، حدود قیمت یک وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران ۱۵۶ هزار تومان می باشد.

از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می توانید برای سرو غذا به رستوران بانو بروید.

آدرس : آسیا، امارات، دبی، مارینا، برج مارینا، رستوران بانو.

.Address: New Marina View Tower, Marina Walk, Dubai Marina, Dubai

 

 ۰۴ ۲۷۷۱۳۳۳:Phone numberبهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران پاسارگادresturan24.com

رستوران ایرانی دبی

نمی توان رستوران پاسارگاد را در فهرست رستوران های لوکس ایرانی جای داد، همه چیز در این مکان سطحی معمولی دارد اما فضا دوستانه و صمیمی است، از محبوب ترین غذاهای رستوران پاسارگاد کوفته، کباب و کته های آن می باشد.از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳ نیمه شب می توانید برای صرف غذا به پاسارگاد مراجعه فرمایید. نهار، شام، شام دیر وقت.

این رستوران امکاناتی مانند بیرون بر، صندلی ویلچر، وای فای و فضای مناسب برای صرف غذا در بیرون از رستوران را داراست.ارزان قیمت، یک وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران حدودا ۷۸ هزار تومان می شود.

آدرس : آسیا، امارات، دبی، باراشا، نزدیک سوپرمارکت بزرگ جیانت، برج دو قلو، رستوران پاسارگاد.

.Address: Two Towers, Near Géant Supermarket, Barsha Heights, Dubai

 ۰۴ ۳۶۱۱۰۰۲ :Phone number

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران صدفresturan24.com

رستوران های ایرانی دبی

فضای رستوران ایرانی صدف بسیار نورانی و دلباز است و انواع غذاهای ایرانی را با کیفیت خوب در اختیار مشتریان قرار می دهد، این رستوران وای فای رایگان، محیط مناسب برای کودکان و سرویس بیرون بر می باشد.متوسط، یک وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران حدودا ۱۷۸ هزار تومان می شود.

آدرس : آسیا، دبی، مرکز ترید، برج الموسی، رستوران صدف.

.Address: Al Moosa Tower, Sheikh Zayed Road, Trade Centre Area, Dubai

 ۰۴ ۳۳۱۴۷۴۹ :Phone Numbers

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران خاتونresturan24.com

خاتون دبی

رستوران خاتون دقیقا غذاهای ایرانی را در دبی همانند شعبات داخل ایرانش ارائه می دهد، انواع کباب، جوجه کباب، سالاد شیرازی و ماست و خیار از محبوب ترین غذاهای این رستوران محسوب می شوند. ارزان قیمت، یک وعده ی غذایی برای دو نفر در این رستوران حدودا 75هزار تومان می شود. نهار، شام سرو می شود

این رستوران سرویس بیرون بر هم دارد.

از ساعت ۹ صبح تا ۱۰:۳۰ شب می توانید از خدمات رستوران خاتون در دبی استفاده کنید.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، میردیف، خیابان ۲۶ بی، درست در کنار مسجد میردیف.

.Address: Next to Mirdif Mosque, Street ۲۶B, Mirdif, Dubai

 ۶۰۰۵۴۳۳۳۹ :Phone number 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران بریانی اصفهانresturan24.com

رستوران ایرانی

غذا و کباب های بریانی اصفهان نیاز به تعریف ندارد و شعبه ی این رستوران در دبی هم دقیقا کیفیتی شبیه به شعبه های آن در ایران دارد، سبک معماری و دکوراسیون رستوران بریانی اصفهان سنتی و قدیمی می باشد، در این رستوران می توانید از فضای بیرونی و داخلی برای صرف غذا استفاده نمایید. ارزان، میانگین یک وعده غذا برای دو نفر ۷۸ هزار تومان می باشد

آدرس: آسیا، دبی، بنی یاس، خیابان المکتوم، بریانی اصفهان.

.Address: Opposite Intercontinental Hotel, Al Maktoum Street, Baniyas, Dubai

۰۴ ۲۳۴۰۰۹۳ : Phone Numbers

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران گلستانresturan24.com

رستوران گلستان دبی

رستوران گلستان که از معروف ترین رستوران های کلاسیک ایران هم هست در دبی شعبه دارد، محیط دنج، دوستانه و ایرانی پسند این رستوران نظر هر میهمانی را جلب می کند.

این رستوران پارکینگ دارد اما هزینه اش به صورت جداگانه حساب می گردد، سرویس بیرون بر، وای فای رایگان و فضای نشیمن در خارج از رستوران هم از امکانات دیگر گلستان است.صبحانه،نهار، شام و شام نیمه شب سرو می شود. قیمت متوسط، حدود هزینه ی غذا برای دو نفر در این رستوران 200هزار تومان می شود.

آدرس: آسیا، دبی، گرهود، نزدیک ایستگاه مترو GGiCO.

 

.Address: Near Al Tayer Motors, Near GGiCO Metro Station, Garhoud, Dubai

۰۴ ۲۸۲۸۰۰۷ :Phone number

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران کاسپینresturan24.com

رستوران کاسپین دبی

رستوران کاسپین که بیشتر به دلیل غذاهای کبابی خوش طعمش معروفیت پیدا کرده است، در سال اخیر مورد انتقادات برخی مشتریان قرار گرفته و آن ها معتقدند که اغلب اوقات این رستوران قادر به ارائه ی همه ی غذاهای موجود در منو نیست و سیبزمینی های بسیار چربی دارد، اما به طور کلی کاسپین از برترین رستوران های ایرانی موجود در بی می باشد.

از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب می توانید برای دریافت خدمات به این مکان مراجعه فرمایید. قیمت برای دو نفر حدود 200 هزار تومان می باشد

از امکانات خاص این رستوران می توان به محیط آرام و دوستانه، فضای نشستن در بیرون، وای فای رایگان و صبحانه اشاره نمود.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، نزدیک ایستگاه مترو دی جی، رستوران کاسپین.

.Address: Old Al Wasl Building, Near Sharaf DG Metro Station, Barsha ۱, Dubai

 ۰۴ ۳۲۳۷۳۷۱ :Phone Numbers


بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران دانیالresturan24.com

رستوران ایرانی دبی

باید توجه داشته باشید که دو رستوران دانیال در دبی وجود دارد که در ادامه آدرس هر دوی آن ها را می توانید مشاهده نمایید. محیط هر دو رستوران دانیال بسیار مدرن و دوست داشتنی هستند و خدماتی از جمله صندلی ویلچر، وای فای رایگان و بوفه را هم دارد.از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر الی ۱۲:۳۰ نیمه شب می توانید برای نوش جان کردن غذا به این رستوران مراجعه نمایید.واقعا کامل و عالی بود.غذا به صورت سلف سرویس می باشد.انواع آش ها،سالادها،اوردو ها،دسر،غذاهای دریایی،کباب ها و خورش های ایرانی،خوراک جیگر و مرغ و...در میزهای مزین چیده شده بود و شما هر چیزی که دوست داشتید میتوانیدمیل کنید.ورودی رستوران نفری 70درهم می باشد.و منو سلف سرویس و ازاد می باشد.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، بنی یاس، خیابان بنی یاس، برج های دو قولو، دانیال.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، آل صفا، خیابان شیخ زاید، مزایا سنتر، دانیال.

.Address: Twin Towers, Dubai Creek, BaniyasRoad, Baniyas, Dubai

.Address: Mezzanine Level, Mazaya Center, Sheikh Zayed Road, Al Safa, Dubaiبهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران شهرزاد  resturan24.com

رستوران ایرانی شهرزاد

رستوران ایرانی شهرزاد در دبی، یکی دیگر از گزینه های عالی برای لذت بردن از غذاهای درجه یک و خوشمزه ایرانی است. این آشپزی مدرن عالی طعم ها و عطرهای ایرانی را نشان می دهد که در یک فضای رمانتیک برای شما سرو می شود. شهرزاد طعم های عالی غذاهای ایرانی را نمایان می سازد و طیف وسیعی از غذاها را برای خوشحال کردن شما ارائه می دهد. در حالی که از شام لذت می برید، می توانید از اجراهای موسیقی زنده فوق العاده و رقص عربی توسط هنرمندان ایرانی لذت ببرید.رستوران ایرانی شهرزاد دبی در هتل حیات ریجنسی دبی ، نزدیک ایستگاه متروی پالم دیره واقع شده است.

 

 

بهترین رستورانهای ایرانی دوبیرستوران عمر خیام  resturan24.com

رستوران ایرانی دبی

دیزاین رستوران عمر خیام بسیار لوکس و مدرن است و در نگاه اول شبیه به رستوران های هندی به نظر می رسد، با توجه به این که بسیاری از مشتریان این رستوران افرادی غیر ایرانی هستند اما عمر خیام توانسته به خوبی ایران و غذاهای ایرانی را به آن ها معرفی کند و به نسبت هزینه ای که برای غذا صرف می کنید بسیار خوراک های با کیفت و خوشمزه ای دریافت خواهید کرد. قیمت وعده برای دو نفر حدود 130 هزار تومان می باشد

سرویس بیرون بر، محل نشستن در خارج از محوطه ی داخلی، وای فای رایگان از خدمات دیگر این رستوران می باشد، از ساعت ۱۱:۳۰ ظهر تا ۱۲ نیمه شب می توانید به این رستوران مراجعه نمایید.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، بیزینس بای، رستوران عمر خیام.

.Address: Ground Level, Bay Avenue, Executive Towers B, Business Bay, Dubai

 ۰۴ ۴۵۳۵۲۰۷ :Phone number

منبع:karnaval.ir  ,  http://www.dubaisafar.com

0 0  
بازگشت به بهترین رستوران های خارجی ایرانی
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849