9 بـهـمـن 1401  19:09:36
صفحه اصلی بهترین ها بهترین رستورانهای ایرانی تایلند           
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین رستورانهای ایرانی تایلند

 

بهترین رستورانهای ایرانی بانکوک

بانکوک، پایتخت کشور تایلند است و هرساله تعداد بسیار زیادی توریست از سراسر دنیا (شاید بتوان گفت بیشترین تعداد) دارد. اگر قصد دارید به تایلند و مخصوصا بانکوک سفر کنید، پیشنهاد میکنیم در حال و هوای آنجا، وعده های غذایی انتخابی خود را در رستورانهای ایرانی صرف کنید. مطمئنا تجربه ای متفاوت خواهد بود. در ادامه سعی کردیم لیستی از بهترین ها را به شما معرفی نماییم.

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران پردیسresturan24.com

اگر جزء افرادی هستید که غذا خوردن را در یک محیط لوکس ترجیح میدهید پس حتما در سفر به تایلند به رستوران پرديس بروید. این رستوران شعبه دیگری هم در پاتایا دارند.

آدرس: خيابان راما ۴، بعد از تقاطع سوریونگ، شماره ۸۹۴- ۸
تلفن:  1008-637(662)/ 1009-637(662)

تحویل سفارش: ۰۸۶- ۳۴۰۶۵۰۰


بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران نورresturan24.com

رستوران نور واقع در پراتونام از جمله رستورانهای ایرانی بانکوک است. اگر قصد خرید از بازارها و مغازه های پراتونام را دارید پس بهتر غذای خود را در یک رستوران ایرانی خوب سرو کنید. رستوران نور با موقعیت مناسب خوب در این منطقه و غذاهای لذیذ ایرانی این نیاز شما را برطرف کرده است و همواره پاسخگویی مشتریان زیادی بوده است.

آدرس: پتونام (پراتونام)، خيابان پچبوري، بين كوچه 13و 15،  پلاك 52/645
موبایل: 0869614055
www.noor-thailand.com

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران محسن resturan24.com

از بهترین رستورانهایی ایرانی بانکوک در منطقه توریستی و پر رفت و آمد سیلوم در رستوران محسن میباشد. منوی این رستوران تنوع غذایی بالایی دارد. شما میتوانید به هنگام عصر برای صرف عصرانه و یا وعده های غذایی به این رستوران بروید و لذت خوردن غذاهای ایرانی را بچشید.

تلفن: ۰۰۶۶۲۲۳۵۳۹۷۰

سایت: http://www.mohsen-restaurant.com

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران پرسپولیس resturan24.com

از جمله انتخابهای ایرانیان در سفر به بانکوک رستوران پرسپولیس میباشد. این رستوران با قیمت مناسب انواع غذاها همواره توانسته در اولویت قرار گیرد و از محبوبیت برخوردار گردد.
آدرس:خیابان سوریونگ روبروی هتل ل-مریدین
تلفن 006622331818


بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران بندر resturan24.com

رستوران بندر در بانکوک از رستورانهایی میباشد که انواعی از غذاهای لذیذ ایرانی را سرو میکند. همچنین شما میتوانید در منوی این رستوران غذاهای مالزیایی و بين المللي نیز سفارش دهید.

آدرس : پتونام ، خیابان پچبوری ، انتهای سوی 17 ، جنب پتونام پارک هتل ، پلاک 101/2
موبایل: 0066879189104

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران شاطرresturan24.com

اگر از مسافرینی هستید که در خیابان نانای بانکوک اقامت دارید رستوران شاطر هم میتواند یکی از گزینه های خوب برای صرف ناهار و شام باشد.

آدرس:خیابان نانا، بین خیابان اول و سوم
تلفن:۰۰۶۶۲۶۵۵۶۴۶۰


بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران یاسینresturan24.com

در منطقه پراتونام رستوران ایرانی خوبی دیگر به نام یاسین قرار دارد. این رستوران نیز مکان مناسبی است که شما میتوانید در آن با آرامش خاطر غذاهای ایرانی سفارش دهید و یک روز به یاد ماندنی را در بانکوک برای خود ثبت کنید.

آدرس: پراتونام، خیابان پچبوری، انتهای سوی 17، جنب پتونام پارک هتل، پلاک 101/2
شماره همراه : 0066879189104

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران چنگال طلاییresturan24.com

چنگال طلایی یکی دیگر از بهترین رستورانهای ایرانی بانکوک است که در خیابان راچاپاروف قرار گرفته. شما میتوانید در این رستوران و در فضای زیبای آن غذاهای بسیار لذیذ ایرانی سفارش دهید.

آدرس : بانکوک خیابان راچاپاروپ ، خیابان واتاناونگ
تلفن : 1060 021 265 0066
همراه : 0835453503 - 0814000509

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستورانهای غیر ایرانیresturan24.com

همچنین برای گردشگرانی که علاقمند به تجربه غذاهای خارجی هستند در این قسمت تعدادی از بهترین رستورانهای تایلندی را به شما معرفی می کنیم. در این شهر زیبا تعداد بسیاری رستوران با سبکها و طعمهای مختلف غذا و آشپزان بین المللی مشهور وجود دارد، به گونه ای که شاید شما را برای انتخاب دچار سردرگمی کند.

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران لی دی یوresturan24.com

لی دی (Le Du Restaurant) به زبان تایلندی به معنای فصل میباشد. شما در این رستوران با مکانی شیک و غذاهایی خلاقانه روبرو خواهید شد. آشپزان جوان این رستوران، غذاهای سنتی تایلند و دیگر جهان را به روش بسیار خلاقانه و جدید سرو میکنند. این رستوران در خیابانی با رستورانهای زیاد و تازه تاسیس واقع شده است.

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران ایسایا سیامسresturan24.com

این رستوران (Issaya Siamese Club) در نزدیکی خیابانی به نام «جاده‌ رامای چهارم» قرار دارد که البته با نقشه هم به راحتی پیدا نمیشود. این رستوران جذاب در واقع یک خانه دو طبقه قدیمی با قدمت 100 سال میباشد که در وسط یک باغ سرسبز و بسیار زیبا قرار دارد. پیشنهاد میکنیم قبل از سرو  غذا کمی در آن قدم بزنید. مبلهای چوبی مخملی قدیمی، لوازم کلاسیک و مدرن خانه فضایی عاشقانه و رمانتیک ایجاد کرده است. شما میتوانید قبل از صرف غذا نوشیدنی میل کنید. منوی این رستوران به هر دو زبان تایلندی و انگلیسی است. آشپز بسیار ماهر این رستوران (Ian Kittichai) غذاهای فوق العاده ای تهیه میکند که توصیه ما به شما پیشنهاد ویژه‌ سرآشپز میباشد.

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران مزالونا هتل لبواresturan24.com

رستوران گنبدی شکل مزالونا (Mezzaluna at Lebua Hotel) در طبقه 65 هتل لبوا قرار دارد. مزالونا چشم انداز و طراحی بسیار زیبایی دارد که باعث خاص بودنش میشود. آشپز بسیار ماهر این رستوران (Ryuki Kawasaki) منویی شامل جدیدترین غذاهای بین المللی ارائه میکند که غذاهای آن هر روز تغییر میکند. رستوران استثنایی مزالونا، از رستوران گران قیمت می باشد اما اگر قصد دارید یکی از عزیزانتان را سورپرایز کنید، مزالونا یکی از بهترین گزینه هاست.

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران ایت میresturan24.com

 

رستوران ایت می (Eat Me) از رستورانهای باسابقه، مدرن و ساده، جایی است که در آن احساس راحتی خواهید داشت. ساختمان آن سفیدرنگ و دو طبقه میباشد که در  اطرافش گیاهانی بلند قرار داده شده است. بهترین مکان برای صرف یک شام خوشمزه بالکنی است که با چوبهای خیزران سبز احاطه شده. منوی این رستوران غذاهای بسیار خوشمزه بین المللی دارد که هر روز تغییر میکند. ایت می سالهاست که مملو از مشتریانی است به خاطر غذاها، دسرهای لذیذ و نوشیدنیهای ویژه به آنجا میروند.

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران بولان resturan24.com

 

بولان (Bo Lan) از رستورانهای تاثیرگذار و گران تایلند میباشد. پس اگر مهمانی ویژه و خاص دارید حتما بولان یکی از بهترینها است. اسم این رستوران از اسم دو آشپز آن، بو و دیلان جونز گرفته شده است که تحت نظارت دیوید تامپسون آشپز رستوران Nahm لندن کار میکنند. بولان به استفاده از مواد ارگانیک و محلی و حمایت از کشاورزان محلی بسیار اهمیت میدهد. منوی این رستوران ثابت است و غذاهای قدیمی و ناب تایلندی نیز در آن به چشم میخورد.

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران المنتز هتل اوکیورا پرستیژ resturan24.com

این رستوران (Elements at Okura Prestige Hotel) در طبقه 25 هتل اوکیورا با طراحی زیبا از دیوارهای چوبی و چراغهای بنفش و چشم اندازی از شهر بانکوک قرار دارد. به طوریکه فضایی شیک و در عین حال آرامبخش ایجاد کرده است. آشپزخانه این رستوران اوپن ست (باز) است و در مقابل آن میز سرآشپز قرار دارد. در المنتز غذاهای بین المللی به شیوه ای عالی سرو میشود.

 

بهترین رستورانهای ایرانی تایلندرستوران گاگانresturan24.com

  

گاگان (Gaggan) نام آشپز هندی رستورانی است که در یک خانه دو طبقه قدیمی و جذاب، غذاهای هندی سرو میکند. آشپز این رستوران فرد بسیار ماهری که دارای مدارک معتبر و سابقه آشپزی در رستورانهای معتبر اروپایی دارد. بخشی از صندلیهای رستوران پشت پنجره ای است که به آشپزخانه باز میشود و شما میتوانید فضای داخل آن و هنر آشپزان را ببینید. اگر به تایلند رفتید و خواستید غذاهای هندی می کنید حتما به گاگان بروید. البته توصیه میکنیم به دلیل حجم بالای مشتریان این رستوران از قبل میز رزرو نمایید. رستوران گاگان بانکوک به دلیل ابتکار آشپزانش به یکی معروف ترین رستوران های بانکوک تبدیل شده است.

 

 

 

 

 

 

0 0  
بازگشت به بهترین رستوران های خارجی ایرانی
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849