9 بـهـمـن 1401  19:29:37
صفحه اصلی بهترین ها بهترین رستورانها کرمانشاه           
بهترین رستوران های ایران
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین رستورانها کرمانشاه

گمان کرمانشاه به دلیل تاریخچه کهن و داشتن مناظر بی بدیل یکی از مقاصد مسافرین مخصوصا در ایام عید می باشد. در مورد غذا کرمانشاه تداعی خورش خلال و کباب دنده مخصوص و لذیذش می باشد. در این گزارش چند رستوران معروف این شهر را برای شما عزیزان بازگو می کنیم. نظرات شما عزیزان می تواند ما را در معرفی دقیق تر کمک بسیار رساند.

 

 

بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران شایلیresturan24.com

رستوران شایلی کرمانشاه

برای کسانی که به دنبال یک رستوران لوکس و با کیفیت می گردند شایلی بهترین انتخاب است. بسیاری از ساکنین کرمانشاه رستوران شایلی را بهترین رستوران شهر می دانند.اگر گذرتان به کرمانشاه افتاد شایلی را فراموش نکنید هر چند قیمت آن نسبتابالاستدر رستوران بام شایلی در کنار سالاد بار انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی را در یک فضای دلچسب تناول کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

نشانی: کرمانشاه، رفعتیه، انتهای خیابان پزشکان

تلفن: ۰۸۳۳۷۲۶۳۰۴۰

 

بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران هتل جمشیدresturan24.com

هتل جمشید کرمانشاه

بعد از گشت و گذار در طاق بستان بهترین پیشنهاد برای شما رفتن به رستوران هتل جمشید و سفارش یک کباب دنده لذیذ است. آب نمای داخل سالن رستوران و سفره سنتی در ابتدای رستوران نمای رستوران را  رنگ و بویی دلچسب داده است. فقط یادمان باشد که هزینه این رستوران مانندشایلی نسبتا بالاست. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

نشانی: کرمانشاه، میدان طاق بستان

تلفن:۰۸۳۴۲۹۶۰۰۲

 

 

بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران چلچلهresturan24.com

رستوران چلچله کرمانشاه

نشانی: کرمانشاه.خیابان برق روبروی بلوار گلسرخ

تلفن: ۰۸۳۳۸۲۲۰۲۱۲

در این رستوران انواع غذاهای سنتی و دریایی مانند انواع کبابها، خورش خلال، ماهی قزل‌آلا، شاه میگوی پفکی سفارش دهید. طعم خوشمزه غذاهای این رستوران یکی از دلایل محبوبیت آن می باشد. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

 

 

بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران حیدریresturan24.com

رستوران حیدری کرمانشاه

اگر در کرمانشاه دنبال دنده کباب هستید یکی از گزینه هایی که می شنوید رستوران حیدری است. این رستوران همیشه شلوغ محبوبیت خود را به خاطر دنده کباب مخصوصش دارد. پیشنهاد می شود تجربه این رستوران را بعد از گشت و گذار در طاق بستان انجام دهید. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

نشانی: کرمانشاه بلوار دانشگاه، نزدیک طاق بستان

تلفن: ۰۸۳۴۲۷۷۲۷۷

 

بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران رضاییresturan24.com

رستوران رضایی

نشانی: کرمانشاه، میدان پدر، خیابان طاق بستان

برای کسانی که علاوه بر دنده کباب، دنبال  کوبیده درجه یک هستند، طاق بستانستوران رضایی در نزدیکی طاق بستان می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.


بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران ارگresturan24.com

رستوران ارگ کرمانشاه

نشانی: کرمانشاه، خیابان مصدق، مجتمع تجاری ارگ

در طبقه‌ی بالای مجتمع تجاری ارگ، جایی در دل مرکز شهر، به رستوران ارگ بروید و مزه‌‌ی خوش خورش خلال را به خاطر بسپارید. ارگ علاوه بر خورش مشهور کرمانشاهی‌اش، شیشلیک بسیار لذیذی دارد. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.


بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران ملکوتیresturan24.com

Image result for ‫رستوران ملکوتی کرمانشاه‬‎

نشانی: کرمانشاه، میدان مصدق

رستوران ملکوتی خورش خلال معروفی دارد. کباب‌هایش هم خوش‌مزه هستند. پس اگر حوالی میدان مصدق بودید، برای میل کردن یک وعده غذای لذیذ تردید نکنید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.


بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران پدر خوبresturan24.com

پدر خوب

برای کسانی که دنبال رستورانهای خوب هستند، رستوران پدر خوب یکی از نشانه های کیفیت بالا می باشد. شما می توانید در خیابان۱۷ شهریور کرمانشاه نیز یکی از این رستورانها را برای میل کردن غذا انتخاب کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

نشانی: کرمانشاه، خیابان۱۷ شهریور، ابتدای خیابان نسترن

 

بهترین رستورانها کرمانشاهرستوران حافظresturan24.com

رستوران حافظ کرمانشاه

در رستوران حافظ می توانید انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سفارش دهید. این رستوران در خیابا فردوسی واقع شده است. همچنین برای اطلاعات بیشتر از قبیل خدمات، نوع سرویس، نقشه و ... اینجا کلیک کنید. شما میتوانید برای مشاهده بهترین رستوران های کرمانشاه اینجا کلیک کنید.

نشانی: کرمانشاه، خیابان فردوسی، پل چوبی

تلفن: ۰۸۳۳۷۲۴۹۱۲۴

 

 

 

0 0  
بازگشت به بهترین رستوران های ایران
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849