9 بـهـمـن 1401  19:59:22
صفحه اصلی بهترین ها بهترین ها در جاده چالوس           
بهترین رستوران های ایران
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین ها در جاده چالوس

برای ساکنین تهران و کرج بدون تردید ،  جاده چالوس با مناظر بدیع یکی ازجذاب ترین متاطق تفریحی می باشد که همواره تداعی خاطرات شیرین می باشد. در این بین بعضی از مسافرین کباب را به سیخ کشیده و در کنار رودخانه بساط غذا را پهن می کنند و بعضی مسافرین نیز علاقمند هستند تا در یک رستوران خوب و تمیز غذای خود را تناول کنند. در ایم مقاله تلاش شده است تا بعدادی از این رستورانها به حضورتان معرفی شوند.

 

بهترین ها در جاده چالوسرستوران ارکیدهresturan24.com

در بین ساکنین کرج یا تهران، کمتر کسی هیست که تعریف رستوران ارکیده را نشنیده باشد. رستورانی نزدیک رودخانه با چشم انداز بی نظیر، سالن های مختلف سنتی و مدرن..در کنار فضای بازی کودکان. منوی متنوع از غذاهای لذیذ ایرانی. ارکیده سالن سرپوشیده و فضای بازی کودک دارد. این رستوران معروف و همیشه شلوغ حتما خاطره ای شیرین برای شما به همراه خواهد داشت. برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

نشانی: کیلومتر ۱۲ جاده چالوس

تلفن: ۰۲۶۳۵۳۵۳۵۳۵

 

 

بهترین ها در جاده چالوسرستوران همسفرresturan24.com

در جاده چالوس یکی از رستورانهایی که مسافران در موردش صحبت می کنند رستوران همسفر می باشد. جدا از کیفیت خیلی خوب این رستوران، معمولا صحبت در مورد هنر پیشه های محبوب و قدیمی می باشد که یکی از سکانسهای ماندگار را در آن ثبت کرده اند. انواع کباب ها ی درجه یک را می توانید در این رستوران سفارش دهید. برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

بهترین ها در جاده چالوسرستوران هزار چمresturan24.com

در جاده کندوان کیلومتر 54 چالوس و در منطقه هزار چم، یک رستوران شیک و تمیز خودنمایی می کند. تلاش شده که در یک محیط فانتزی رنگ و بوی زیبایی حس شود. ماهیچه یکی از محبوبهای این رستوران می باشد. برخورد کارکنان این رستوران هم بسیار مودبانه می باشد. برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین ها در جاده چالوسرستوران میرزاییresturan24.com

رستوران میرزایی

رستوران میرزایی، یکی از قدیمی ترین و شیک ترین رستوران های جاده چالوس می باشد. در این رستوران نیز می‌توانید روی تخت‌های باصفای کنار رودخانه ازخوردن غذاهای خوشمزه  لذت ببرید. برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

نشانی: کیلومتر ۷ جاده چالوس

تلفن: ۰۲۶۳۵۳۵۳۶۵۵

 

بهترین ها در جاده چالوسرستوران وینه resturan24.com

نشانی: کیلومتر ۱۲ جاده چالوس

تلفن: ۰۲۶۳۵۳۵۳۵۹۳

رستوران وینه از قدیمی‌های جاده چالوس است که فضای بسیار دلچسبی دارد. روی تخت که بنشینید، رودخانه از کنار شما می‌گذرد و منظره‌ی آبشار مقابل شما است.آلاچیق‌ها در زمستان گرم هستند و هر جا را برای نشستن انتخاب کنید،‌ چشم‌انداز دلپذیر را خواهید داشت. وینه پارکینگ دارد تا نگران جای پارک هم نباشید.انواع کباب، دیزی، ماهی، میگو، استیک و جوجه در وینه نوروزی سرو می‌شود. ما که بختیاری و باقالی پلو را پیشنهاد می‌کنیم. اگر تصمیم گرفتید صبح راهی جاده چالوس شوید، می‌توانید صبحانه را در وینه میل کنید. برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

 

 

بهترین ها در جاده چالوسباغ رستوران شاندیز resturan24.com

نشانی: کیلومتر ۶ جاده چالوس

تلفن: ۰۲۶۳۲۲۸۰۷۸۷

باغ رستوران شاندیز یکی دیگر از رستوران‌های زیبای جاده چالوس است که با داشتن فضایی زیبا و دلباز و خوراکی‌های خوشمزه  گزینه‌ای خوب برای صرف غذا و لذت بردن از طبیعت است. این رستوران علاوه بر فضای وی آی پی و سالن سرپوشیده، آلاچیق‌های مجزا دارد. آلاچیق‌ها سیستم گرمایش، سرمایش دارند. این رستوران از ۱۲ ظهر تا نیمه شب باز است. برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

آدرس: کیلومتر 23 جاده چالوس قبل از پلیس راه سدکرج

 

 

بهترین ها در جاده چالوسآشکده کندوانresturan24.com

آیا کسی هست که مسافر جاده چالوس باشد و مزه لذیذ آشها و کشک بادمجان آشکده کندوان را نچشیده باشد. موقع سفر در جاده چالوس یکی از میعادگاهها توقف در آشکده کندوان است که در آن می توان برای ساعتی یک استراحت خوب به همراه لذت خوردن صبحانه ، و یا عصرانه داشت!!!تفرجگاهی زیبا که هیچ گاه شما را پشیمان نمی کند. قیمت آن هم متناسب با کیفیت و محل واقع شده معقول می باشد.

منو شامل آش رشته، آش دوغ، عدسی،‌ لوبیاچیتی، میرزاقاسمی، کشک بادمجان، سیب‌زمینی سرخ‌کرده و این‌گونه غذاها است. برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

نشانی: جاده چالوس، قبل از تونل کندوان

تلفن: ۰۲۶۳۳۵۲۸۳۰۰۶

 

 

بهترین ها در جاده چالوسرستوران باغ پدریresturan24.com

در کنار رستوران و شلوغ ارکیده می توانید به این رستوران با صفا بروید و از فضای زیبای آن لذت ببرید . یک مجموعه زیبا از آلاچیق های گرم و تمیز که در آن انواع غذاهای لذیذ سرو می شود.برای دیدن منو قیمت، تصاویر بیشتر، محل نقشه و..لطفا اینجا را کلیک کنید. برای دیدن اطلاعات دیگر رستورانهای خوب جاده چالوس اینجا را کلیک کنید.

02635354105

 

 

 

بهترین ها در جاده چالوسمرکز تفریحی لالهresturan24.com

ابتدای چالوس مرکز تفریحی لاله را می تونید پیدا کنید. تفرجگاهی زیبا با آلاچیقهای گرم و تمیز در انتظار میهمانان می باشد

رستوران لاله

بیش از اینکه رستوران باشد، لاله در کنار مرکز تفریحی لادن به عنوان تفرجگاه کنار آب رودخانه می باشند که امکاناتی مانند آلاچیق تمیز و گرم در کنار وسایل بازی کودکتن در اختیار شما می گذارند. علاوه بر این شما می توانید صبحانه باب میلتان را در رستوران لاله میل کنید. از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱ صبحانه سرو می‌شود. همچنین می توانید در این رستوران انواع کباب، انواع ماهی و دیزی را سفارش ذهید

نشانی: کیلومتر ۷ جاده چالوس

تلفن: ۰۲۶۳۲۲۸۰۶۵۹

 

 

0 2  
بازگشت به بهترین رستوران های ایران
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849