9 بـهـمـن 1401  18:15:43
صفحه اصلی بهترین ها بهترین فست فودهای تهران           
بهترین فست فودی های ایران
عضویت رستوران
عضویت تلگرام

عنوان مقاله: بهترین فست فودهای تهران

کی از تفریحات تهرانی ها، مخصوصا در شبهای تعطیلی، رفتن به فست فودی های متنوع باشد. فست فودی هایی که علاوه بر محیط تمیز  و شیک دارای منوی متنوع و درجه یک باشند و در رفتار کارکنانش ادب همیشگی مشاهده شود. جمع شدن این فاکتورهای مهم موجب می شود که بعضی ساندویچیها همیشه شلوغ و بعضی دیگر !!!!. می توان گفت که در بین صدها فست فودی تعداد محدودی فست فودی درجه یک در تهران وجود دارد که در بین آنها می توان تعداد محدودتر فست فودی 5 ستاره یافت. هر چند معیارهای انتخاب نسبی می باشند، ولی محبوبیت این فست فودیها خود بیانگر موفقیت آنها در جذب مشتری می باشد. در این گزارش تلاش می شود که تعدادی از بهترین فست فودیهای تهران خدمت شما عزیزان معرفی شوند. بدون تردید، نظرات شما عزیزان می تواند ما و خود شما را به انتخاب بهتر کمک کند.

 

بهترین فست فودهای تهرانپیتزا دکتر آرینresturan24.com

Image result for ‫پیتزا دکتر ارین‬‎

اگر دنبال یک تجربه کم نظیر در خوردن پیتزای منحصر بفرد داری سری به خیابان فاطمی تهران بزنید تا یک پیتزای مخصوص دکتر آرین رو تست کنید. پیتزای همیشه شلوغ با اینکه قیمتش هم نسبتا زیاده ولی به دلیل کیفیت مخصوصش همیشه مشتریان خود را بابت هزینه پرداختی راضی نگه می دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین فست فودهای تهرانفست فودی ترنجresturan24.com

فست فود ترنج

فست فود ترنج که 3 شعبه در تهران ویلا- ستارخان ، خ جمالزاده و سعادت آباد دارد شهرتش را به خاطر چیزبرگر معروفش دارد که محبوبیتش همه تهرانیها را از هر جای تهران که هستند به سوی خود می کشاند.در مورد قیمت آن هم می توان گفت که با در نظر گرفتن مقدار و کیفیت ، هزینه ای که شما می دهید معقول است.شعبه تهران ويلا كه حس قديمي تر و صميمانه تري داره و البته جاي نشستن نداره و مشتریان در کنار پارک تهران ویلا، و یاد تو ماشين ميل می کنند. در شعبه سعادت اباد جاي نشستنش داره و كيفيت غذاها هم خوبه علي الخصوص چيزبرگرهاش. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

 

بهترین فست فودهای تهرانفست فودی ژوزفresturan24.com

Image result for ‫فست فودی ژوزف‬‎

ژوزف با سابقه سی و چند ساله محبوبیت بسیار دارد. نکته جالب که موقع ناهار نیز مشتریان زیادی میهمان این ساندویچی كوچك هستند. سوسیس فرانكفورتر بهترین سفارش شما در ساندویچ ژوزف است. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.
آدرس: آپادانا (خرمشهر)، خیابان نیلوفر (عشقیار)


بهترین فست فودهای تهرانفست فود زنجیره ای پینو پینوresturan24.com

عکس فست فود زنجیره ای پینو پینو 98241

فست فود زنجیره ای پینو پینو یکی از محبوبها در سعادت آباد است که با فضای خوب و نسبتا بزرگ در کنار منوی خوشمزه و باکیفیت توانسته یکی دیگر از بهتریم فست فودیهای تهران لقب بگیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس: سعادت آباد، پل مدیریت، بعد از علامه جنوبی،روبروی دانشگاه امام صادق   تلفن تماس 75750988021

 

بهترین فست فودهای تهرانفست فودی پالمیراresturan24.com

عکس رستوران مدیترانه ای پالمیرا 353466

اگر دنبال ساندویچ های خوشمزه ترکیه ای هستید سری به خیابان جمهوری بزنید.برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

بهترین فست فودهای تهرانساندویچ قلعهresturan24.com


Image result for ‫فست فودی قلعه‬‎

قلعه ،یکی از قدیمی ترین  و محبوب ترین ساندویچی های شمال تهران که در محله دولت در یک کوچه تنگ و باریک واقع شده است. محبوبیت این ساندویچی به دلیل شکل و طعم مخصوص ساندویچ هایش می باشد. چه بهتر ازین که شهرت یک فست فودی نه برای جا و تبلیغات رسانه ای باشد بلکه به خاطر کیفیت بالای غذاهایش باشد. پس حتما برای یکبار هم شده ساندویچی قلعه را تست کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس: خیابان پاسداران، خیابان دولت، چهارراه قنات، خیابان حاج اقا میر، خیابان چیذری، کوچه زیارت طلب، پلاک ۵

 


بهترین فست فودهای تهرانساندویچ خانوادهresturan24.com

Image result for ‫ساندویچ خانواده‬‎

ساندویچ خانواده یا ساندویچی جورج و ویگن، با سابقه کم ، منوی محدود اما بسیار پرطرفدار!!!  ساندویچ های رست بیفِ و کوکتل ساندویچ خانواده منحصر بفرد هستند. ساندویچ خانواده جای نشستن ندارد اما دوروبرتان به اندازه کافی جای پارک قابل دسترس است. جورج و ویگن، صاحبان ارمنی این ساندویچی هستند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس: تهران خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله، خیابان ابوذر غفارى شمالى، میدان ابوذر پلاک ١١٩


 


بهترین فست فودهای تهراناغذیه نیک عدنانresturan24.com

Image result for ‫اغذیه نیک عدنان‬‎

محبوبیت عدنان، ساندویچ هایی بزرگ و پرملات و خوشمزه می باشد. این ساندویچ های دونفره با قیمتی کاملاً  معقول مشتریان خود را راضی نگه می دارند. اگر مشکل گوارشی دارید در خوردن ساندویچ های عدنان زیاده روی نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

آدرس: نیاوران، جمشیدیه، نبش کوچه ششمبهترین فست فودهای تهرانساندویچ باماهاسresturan24.com

Image result for ‫ساندویچ باماهاس‬‎

 

فست فود تازه تاسیس باهاماس در مرکز تهران، با کیفیت بالا، تنوع بالا و  قیمت معقولش توانست به سرعت مشتریان دو آتشه خود را پیدا کند. علیرغم فضای کوچک آن ، کیفیت بالای مواد اولیه، تنوع  و  رفتار خوب کارکنانش توانسته محبویت آنرا بیشتر و بیشتر کند. انواع بیکن ها، هات داگ ها، سوسیس ها، ژامبون ها و سایر ساندویچ هایی که به سبک خاصِ باهاماس طبخ شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه، اطلاعات و تصاویر بیشتر ین فست فودی لطفا اینجا را کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر فست فودیهای خوب تهران لطفا اینجا را کلیک کنید.

خیابان سی تیر، نرسیده به جمهوری، پلاك ١٩٢
میدان هفت تیر ، خیابان کریم خان ، خیابان حسینی ، نبش کوچه دوم غربی ، شماره 18

اطلاعات و تصاویر بیشتر در مورد دیگر فست فود های خوب تهران را  لطفا اینجا مشاهده کنید.

 

 

 

0 0  
بازگشت به بهترین فست فودی های ایران
 

بهترین رستوران های ایران
بهترین فست فودی های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های ایران
بهترین رستوران های خارجی ایرانی
بهترین رستوران های خارجی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
عضویت رستوران
عضویت کاربران
عضویت تلگرام

کانال تلگرام
تلگرام - شکایات - مزایای عضویت - تعرفه تبلیغات - ارتباط با ما - همکاری با ما
دفتر مرکزی: تهران،پاسداران،گلنار، پلـاک 68، واحد 5 ☎️ تلفن: ۲۸۴۲۱۷۱۹ 🏼👈🏼همراه: 09102173849